Forum Forum Dla Wszystkich I O Wszystkim :) Strona Główna
FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy
Profil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości    Rejestracja    Zaloguj
gdzie kupujecie zamienniki tuszy do drukarki?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Dla Wszystkich I O Wszystkim :) Strona Główna -> Internet
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zack
Gość






PostWysłany: Wto 11:44, 27 Mar 2018    Temat postu: gdzie kupujecie zamienniki tuszy do drukarki?

Kupujecie w sklepach internetowych czy allegro? jakie zamienniki kupujecie
Powrót do góry
toberek
Gość






PostWysłany: Śro 9:32, 18 Kwi 2018    Temat postu: zamienniki

najczęsciej kupuję na allegro, chociaż w moim mieście jest akurat stoisko active jet w centrum handlowym to często i tam mi się zdarzało kupić, a to najepsze zamienniki na jakich drukowałem
Powrót do góry
lawina
Gość






PostWysłany: Sob 13:47, 23 Cze 2018    Temat postu:

Większość zakupów robię w necie więc tusze te tam zamawiam. Ostatnio kupiliśmy sypialnie a że był dość duży koszt ubezpieczyliśmy transakcje internetowe w banku Raiffeisen. Meble co prawda nie dotarły w jednym kawałku ale w nienaruszonym stanie. Smile
Powrót do góry
fatson
Gość






PostWysłany: Nie 21:50, 02 Gru 2018    Temat postu:

Kupuję w necie bo sklepach stacjonarnych mają taką marżę że głowa boli. Ale na wszelki wypadek ubezpieczyłem w banku Raiffeisen wszystkie zakupy online, gdyby mi przysłali podróbkę podróbki. Smile
Powrót do góry
cruzer
Gość






PostWysłany: Sob 12:23, 30 Lis 2019    Temat postu: zamiennik

nie pomyślałbym o ubezpieczeniu zakupów, jak na razie nie raz activejet zamawialem w necie i nie było problemów, nigdy mi się żadne podróbki nie trafiły
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Dla Wszystkich I O Wszystkim :) Strona Główna -> Internet Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group